Шаблони документів

Проект розробив шаблони текстів аграрної розписки на основі норм чинного законодавства та з урахуванням тих додаткових пунктів, які учасники ринку найчастіше додавали до тексту розписок. Для зручності користувачів, у шаблонах графи, які необхідно заповнити виділено синім кольором.
Аграрні розписки зазвичай використовуються паралельно з різними видами договорів як гарантія виконання або додаткове забезпечення. Враховуючи це, важливо уникати подвоєння зобов’язань та гармонізувати умови аграрної розписки та договору. Рекомендований текст для відповідного пункту договору, ви можете завантажити нижче.
Використання рекомендованих шаблонів допоможе уникнути типових помилок. Вони стануть в нагоді як активним користувачам, так і тим, хто лише вивчає аграрні розписки та не має практичного досвіду.

 

Фінансова аграрна розписка – це аграрна розписка, що встановлює безумовне зобов’язання боржника сплатити грошову суму, розмір якої визначається за погодженою боржником і кредитором формулою з урахуванням цін на сільськогосподарську продукцію у визначеній кількості та якості. Виконання боржником зобов’язань за фінансовими аграрними розписками здійснюється лише в безготівковій формі.

Шаблон документу – Фінансова аграрна розписка
Узгодження ФАР та Договір кредиту
Узгодження ФАР та Договір купівлі-продажу

Товарна аграрна розписка – це аграрна розписка, що встановлює безумовне зобов’язання боржника за аграрною розпискою здійснити поставку узгодженої сільськогосподарської продукції, якість, кількість, місце та строк поставки якої визначені аграрною розпискою.

Шаблон документу – Товарна аграрна розписка
Узгодження ТАР та Договір міни товару
Узгодження ТАР та Форвардний контракт