Проект «Аграрні розписки в Україні» проводить тренінги для нотаріусів

Проект «Аграрні розписки в Україні» проводить тренінги для нотаріусів

Проект «Аграрні розписки в Україні» проводить серію тренінгів для нотаріусів, готуючи їх до роботи з аграрними розписками. Станом на 23 жовтня були проведені тренінги у Львівській та Рівненській областях, в яких взяли участь більше 150 нотаріусів. Учасники тренінгів отримали інформацію про кредитування за аграрними розписками, їх оформлення та роботу з Реєстром аграрних розписок.
План подальших тренінгів:
24 жовтня – Житомир
26 жовтня – Київ
2 листопада – Чернігів
6 листопада – Херсон
7 листопада – Миколаїв
8 листопада – Одеса
13 листопада – Ужгород
14 листопада – Тячів
15 листопада – Івано-Франківськ
16 листопада – Чернівці
21 листопада – Кіровоград
22 листопада – Дніпро
23 листопада – Запоріжжя
28 листопада – Полтава
29 листопада – Харків
1 грудня – Черкаси
5 грудня – Суми
6 грудня – Тернопіль
7 грудня – Хмельницький
12 грудня – Донецька область
13 грудня – Луганська область
Для довідки:
Аграрні розписки в Україні впроваджуються з 2014 року за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства, Міністерства юстиції та Проекту IFC «Аграрні розписки в Україні». Робота здійснюється за фінансового сприяння уряду Швейцарської Конфедерації.
Перше випробування новітнього інструменту фінансування, розрахованого на малих та середніх сільгоспвиробників, відбувалося на Полтавщині. Сьогодні він уже активно працює ще в 7 областях – Черкаській, Вінницькій, Харківській, Хмельницькій, Тернопільській, Миколаївській та Сумській. Наразі готується розгортання проекту на всю територію України.
Згідно з офіційною статистикою, всього в Україні вже оформлено 150 аграрних розписок. Загальна сума коштів, залучених за ними, сягнула понад 1 млрд. гривень.
Серед загальної кількості аграрних розписок на товарні припадає 62, а на фінансові – 88. Наразі не було зафіксовано жодного дефолту по аграрним розпискам.