JURI Object ( [_uri:protected] => http://agroregisters.com.ua/index.php/notar/rules-of-search.html [_scheme:protected] => http [_host:protected] => agroregisters.com.ua [_port:protected] => [_user:protected] => [_pass:protected] => [_path:protected] => /index.php/notar/rules-of-search.html [_query:protected] => [_fragment:protected] => [_vars:protected] => Array ( ) [_errors:protected] => Array ( ) ) Правила роботи з пошуком — Реєстр Аграрних розписок
ГоловнаСтарий реєстрПравила роботи з пошуком

Правила роботи з пошуком

Реєстр аграрних розписок: Керівництво користувача

 

 1. Призначення системи

Програмний комплекс «Реєстр аграрних розписок», далі «РАР», призначений для зберігання інформації про аграрні розписки та всіх змін, пов’язаних з ними. Можливості «РАР» дозволяють виконувати пошук аграрних розписок, вносити зміни в записи про розписки, отримувати друковані форми з реєстру.

 

 1. Системні вимоги

Робота з «РАР» виконується за допомогою «web» інтерфейсу в сучасних інтернет браузерах таких як:

«Google Chrome», «Opera», «Microsoft Internet Explorer» (не нижче версії 8).

Для коректної роботи браузера з системою необхідно дозволити браузеру відкриття виринаючих (pop-up) вікон для сайту «РАР» (див. малюнок).

 

 

 

 1. Підключення до системи

Для отримання доступу до «РАР» необхідно подати заявку адміністратору реєстру, в якій обов'язково вказати адресу електронної пошти реєстратора. Після створення облікового запису адміністратором реєстру, реєстратор отримає електронною поштою лист з параметрами облікового запису та адресою сервера.

 

 

 

 

 

 

 

 1. Робота з системою

  1. Підключення до реєстру

 

Відкрийте інтернет браузер, введіть адресу сервера реєстру аграрних розписок.

У формі, що з’явиться, введіть ім'я користувача та пароль (див. малюнок).

 

 

 

Після успішного підключення, завантажується форма профілю користувача, в якій користувач може змінити поточне місце видачі розписок.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для зміни місця видачі розписок натисніть на іконку «Редагувати» (див. малюнок).

 

 

 

  1. Дії користувача по створенню в реєстрі запису про реєстрацію розписки

 

Перейдіть в меню «Дії». «РАР» передбачає зберігання двох видів розписок - товарні та фінансові. В залежності від виду розписки, натисніть кнопку «Створити товарну розписку» або «Створити фінансову розписку» (див. малюнок).

 

 

 

Відкриється форма введення даних про розписку (див. малюнок).

 

 

Заповніть всі необхідні поля та натисніть кнопку «Зберігти».

Номери нотаріальних бланків вводяться по одному в рядок.

Поля, відмічені знаком «*» обов'язкові до заповнення, виняток - «Додаткові відомості».

Після збереження відкривається форма перегляду проекту аграрної розписки, на якій присутні кнопки для виконання наступних операцій: попередній друк, реєстрація нотаріальної дії, редагування і видалення проекту (див. малюнок).

 

 

 

Виконайте «Попередній друк проекту витягу», відкриється звітна форма «Витяг по реєстраційній дії "Видача розписки"». Якщо Ваш інтернет браузер не відкриє нове вікно - див. п.2.

Якщо потрібно внести зміни - натисніть кнопку «Редагувати».

Якщо форма перегляду проекту розписки була закрита, відкрити проект запису про розписку для продовження процесу Ви можете в меню «Дії». Використовуйте елементи керування «Редагувати» або «Перегляд» (див. малюнок).

 

 

 

Якщо дані введені вірно, виконайте реєстрацію - «Реєстрація дії». У процесі дії реєстрації, «РАР» створить запис у реєстрі, присвоїть йому порядковий номер і відкриє друковану форму «Витяг по реєстраційній дії "Видача розписки"». Повторний друк форми «Витяг по реєстраційній дії "Видача розписки"» протягом дати реєстрації Ви можете виконати в меню «Сьогоднішні дії» (див. малюнок).

 

 

 

  1. Дії користувача по створенню запису в реєстрі про внесення змін до аграрну розписку і отримання друкованих форм.

Для виконання цих дій необхідно знайти в реєстрі запис про внесення розписки, для цього: перейдіть в меню «Розписки», відкриється форма пошуку. Введіть критерії пошуку запису та натисніть кнопку «Пошук» (див. малюнок).

 

 

 

Відкриється форма списку аграрних розписок з результатами пошукового запиту, з форми можна вибрати розписку для виконання дії або повторити пошук (див. малюнок).

 

 

 

Використовуйте елемент управління «Перегляд» для відкриття форми перегляду запису про розписку, відкриється форма «Перегляд розписки». Якщо результат пошуку Вас не задовольнив, натисніть кнопку «Повернутися до перегляду» та повторіть пошук.

Якщо розписка обрана вірно, необхідно вибрати зі списку відповідну дію, яку необхідно виконати. Для підтвердження натисніть на кнопку «Виконати дію» (див. малюнок).

 

 

 

Можливі дії над записом про розписку:

 • «Друк витягу АР»

 • «Друк довідки»

 • «Передача прав кредитора за АР»

 • «Зміна відомостей про АР»

 • «Виправлення помилок»

 • «Вчинення виконавчого напису»

 • «Відсутність кредитора»

 • «Припинення аграрної розписки»

Дії над записом про розписку розподіляються на три категорії:

 1. Дії друку (не вносять змін до тексту розписки);

 2. Дії по внесенню змін до тексту розписки або зміни її статусу;

 3. Дії щодо зміни статусу розписки в реєстрі.

  1. Дії друку

До таких дій відносяться: «Друк витягу АР» і «Друк довідки».

Дотримуйтесь інструкції вище, виберіть зі списку дій «Друк витягу АР» або «Друк довідки», для підтвердження натисніть на кнопку «Виконати дію».

Відкриється форма, в якій реєстратор може ввести необхідну інформацію для друку (див. малюнок).

 

 

 

Для підтвердження дії натисніть кнопку «Зберегти», відкриється список дій. Використовуйте елемент управління «Друк» для друку (див. малюнок).

 

 

 

  1. Дії по внесенню змін до тексту розписки

До таких дій відносяться: «Передача прав кредитора за АР», «Зміна відомостей про АР», «Виправлення помилок», «Вчинення виконавчого напису», «Відсутність кредитора».

Послідовність виконання дій починається з п. 4.1, далі відкриється форма вводу даних щодо зміни розписки. Заповніть поля та для підтвердження дії натисніть на кнопку «Зберегти» (див. малюнок).

 

 

 

Виконайте попередній друк форми «Витяг по реєстраційній дії», виконайте реєстрацію дії. Процес реєстрації дії створить запис у реєстрі, присвоїть порядковий номер і відкриє друковану форму «Витяг по реєстраційній дії».