JURI Object ( [_uri:protected] => http://agroregisters.com.ua/index.php/notar-3/user-guide-6.html [_scheme:protected] => http [_host:protected] => agroregisters.com.ua [_port:protected] => [_user:protected] => [_pass:protected] => [_path:protected] => /index.php/notar-3/user-guide-6.html [_query:protected] => [_fragment:protected] => [_vars:protected] => Array ( ) [_errors:protected] => Array ( ) ) Поширені запитання — Реєстр Аграрних розписок
ГоловнаДокументація до Реєстру та навчанняПоширені запитання

Поширені запитання

Для нормальної роботи ЕЦП в новому реєстрі аграрних розписок користувачу необхідно:
- Встановити додаткове програмне забезпечення
- Зареєструвати свій ЕЦП в системі

- В новому реєстрі Аграрних розписок, для роботи вашого ЕЦП необхідно встановити Кріптопровайдер. Дане програмне забезпечення можливо завантажити з форми авторизації в системі, натиснувши на посилання «Встановити кріптобібліотеку». Перейдіть до папки зі збереженим файлом та натисніть на документ. В ході інсталяції, при повідомленнях обирайте постійно «Так»

- Для реєстрації нового ЕЦП в реєстрі агарних розписок, Вам необхідно передати сертифікат свого ключа адміністратору системи.

- Після успішного входу в систему, для перегляду персональних даних - Вам необхідно натиснути на напис вашого Логіну(правий верхній кут екрану на робочій області системи) та обрати «Мій профіль».

- Для перегляду «попередньої форми друку» - Вам необхідно обрати дію «Роздрукувати розписку» та у спливаючому вікні обрати «Форма попереднього друку».

- Всі зміни щодо сторін розписку будуть враховані лише в чернетках. В підписаних розписках будуть збережені попередні дані.

- Щоб сформувати Витяг чи Довідку по зареєстрованим аграрним розпискам - Вам необхідно обрати дію «Роздрукувати розписку» та у спливаючому вікні обрати відповідний документ(поле «Тип документу»).

- Щоб переглянути кількість дій друку, за вказаний період – Вам необхідно перейти в меню «Звіти», обрати «Дії друку в реєстрі». У спливаючій формі вказати потрібні параметри та натиснути на кнопку «Пошук».

- Щоб переглянути кількість версій та тип дії по зареєстрованим аграрним розпискам – Вам необхідно звернутися до контекстного меню на потрібній аграрній розписці(права кнопка мишки) та вибрати дію «Переглянути історію».