ГоловнаРобота з реєстромПоширені запитання

Поширені запитання

- Встановити додаткове програмне забезпечення – Криптобібліотеку;
- Зареєструвати сертифікати від пристрою ЕЦП у системі
- В реєстрі Аграрних розписок, для роботи вашого пристрою ЕЦП необхідно встановити криптобібліотеку. Дане програмне забезпечення можливо завантажити з форми входу у систему, натиснувши на посилання «Встановити криптобібліотеку». Перейдіть до папки зі збереженим файлом та натисніть на документ. В ході інсталяції, при повідомленнях обирайте постійно «Так»

Інсталяція Криптобібліотеки

- Завантажити сертифікати від пристрою ЕЦП з сайту центру в якому отримували ключ;
- Надіслати збережені сертифікати на електронну адресу адміністратора системи.

Завантаження сертифікатів

- Після успішного входу у систему, для перегляду персональних даних - Вам необхідно натиснути на напис вашого Логіну(правий верхній кут екрану на робочій області системи) та обрати «Мій профіль».

Профіль користувача

- Оберіть «Роздрукувати розписку» у контекстному меню та у спливаючому вікні виберіть тип документу: «Форма попереднього друку».

- Всі зміни щодо сторін розписки будуть враховані лише в чернетках. В підписаних розписках будуть збережені попередні дані.
- Щоб сформувати Витяг чи Довідку по розписці - оберіть «Роздрукувати розписку» у контекстному меню та у спливаючому вікні виберіть тип документу: «Витяг» або «Довідка» відповідно.

Друк витягу

Друк довідки

- Щоб переглянути кількість версій та тип дії по зареєстрованим аграрним розпискам – Активуйте контекстне меню на потрібній розписці(права кнопка мишки) та виберіть «Переглянути історію».
- Перейдіть у меню «Розширений пошук» та вкажіть відомі параметри у відповідному вікні.

Функціонал розширеного пошуку

- На рядку потрібної розписки, активуйте «контекстне меню» та оберіть «Змінити розписку». Серед переліку елементів управління, натисніть на «Припинення». В картці розписки оберіть відповідну причину та зареєструйте дію.

Припинення аграрної розписки

- На рядку потрібної розписки, активуйте «контекстне меню» та оберіть «Змінити розписку». Серед переліку елементів управління, натисніть на «Вчинення виконавчого напису» та зареєструйте дію.

Вчинення виконавчого запису

- На рядку створеної розписки, активуйте «контекстне меню» та оберіть «Зареєструвати»(або виконайте цю дію з картки розписки, після заповнення відомостей на всіх вкладках розписки»

Реєстрація\Видача розписки

- Маючи дані про земельні ділянки збережені в електронному вигляді, ви можете імпортувати їх у систему на пакетній основі. Для цього зверніться до підменю «Шаблони» та завантажте спеціальну форму для імпорту даних.

Шаблони для імпорту даних