ГоловнаРобота з реєстромПідключення до реєстру

Алгоритм підключення приватних нотаріусів до Реєстру аграрних розписок

1. Нотаріус направляє до Державного підприємства “Аграрні реєстри” заяву (два примірники) про своє бажання стати реєстратором Реєстру аграрних розписок. Ми радимо використовувати таку форму.

До заяви додається:

  • копія свідоцтва на право зайняття нотаріальною діяльністю
  • копія ідентифікаційного коду (реєстраційного номеру облікової картки платника податків)
  • е-мейл
  • адреса місцезнаходження
  • телефон
  • реквізити банківського рахунку, з якого планується здійснювати оплату послуг підприємства.

Рекомендується (для полегшення відстеження статусу заяви):

Сканкопії заяви, свідоцтва, ідентифікаційного коду, а також номер поштового відправлення  відправити на електронні адреси: 

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Павло Костромицький, IFC),
  • регіонального координатора Проекту Аграрні розписки у Вашій області,

а оригінал заяви та копії документів відправити заказним листом на адресу Державного підприємства “Аграрні реєстри”: 01001, КИЇВ-1 (Поштамт), вул. Хрещатик, 22, абонентська скринька № 85

 

2. Державне підприємство “Аграрні реєстри” отримавши лист готує проект договору з нотаріусом на підключення до Реєстру аграрних розписок, підписує та направляє нотаріусу-заявнику три примірника такого договору, рахунок на оплату послуг підприємства з підключення до реєстру, а також форму акту приймання-передачі наданих послуг з підключення.

Розрахункова вартість послуг з підключення — 830 грн.

 

3. Нотаріус на підставі рахунку оплачує послуги Державного підприємства “Аграрні реєстри” з підключення до Реєстру аграрних розписок, перераховуючи відповідну суму на рахунок Державного підприємства “Аграрні реєстри” в банківській установі.

 

4. Нотаріус направляє до Державного підприємства “Аграрні реєстри” два примірники підписаного договору щодо підключення до Реєстру аграрних розписок, підписаний з його сторони акт приймання-передачі у двох примірниках, а також копію квитанції (платіжного доручення) про оплату послуг Державного підприємства “Аграрні реєстри” з підключення до Реєстру аграрних розписок.

Поштова адреса Державного підприємства “Аграрні реєстри”: 01001, КИЇВ-1 (Поштамт), вул. Хрещатик, 22, абонентська скринька № 85

З метою здійснення фактичного підключення до РАР, на електронну адресу ДП Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. нотаріусом надсилаються діючі сертифікати ЕЦП.

 

5. Державне підприємство “Аграрні реєстри”, після отримання від нотаріуса вказаних у пункті 4 документів, своїм супровідним листом направляє Заяву нотаріуса щодо наміру стати реєстратором та один екземпляр договору до Міністерства аграрної політики та продовольства України.

З моменту надходження зазначеної Заяви до Міністерства аграрної політики нотаріус вважається наділеним повноваженнями реєстратора.

 

6. Державне підприємство “Аграрні реєстри” перевіряє надходження коштів від нотаріуса, та після підтвердження факту оплати послуг підприємства підписує зі своєї сторони акт приймання-передачі, створює нотаріусу ідентифікатор доступу до Реєстру аграрних розписок (логін) та пароль для доступу, формує картку з таким логіном та паролем, та направляє нотаріусу підписаний обома сторонами акт приймання-передачі та картку з логіном та паролем.

З моменту отримання логіна та пароля нотаріус отримує можливість вносити до Реєстру аграрних розписок записи, робити витяги, формувати довідки.