ГоловнаДоступ до РеєструПідключення до реєстру

Алгоритм підключення приватних нотаріусів до Реєстру аграрних розписок

1. Нотаріус направляє до Державного підприємства “Аграрні реєстри” заяву в довільній формі про своє бажання стати реєстратором Реєстру аграрних розписок. Ми радимо використовувати таку форму.

До заяви додається:

  • копія свідоцтва на право зайняття нотаріальною діяльністю
  • копія ідентифікаційного коду (реєстраційного номеру облікової картки платника податків)
  • е-мейл
  • адреса місцезнаходження
  • телефон
  • реквізити банківського рахунку, з якого планується здійснювати оплату послуг підприємства.

Рекомендується (для полегшення відстеження статусу заяви):

Сканкопії заяви, свідоцтва, ідентифікаційного коду, а також номер поштового відправлення  відправити на електронні адреси: 

  • Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Павло Костромицький, IFC),
  • регіонального координатора Проекту Аграрні розписки у Вашій області.

А оригінал заяви та копії документів відправити заказним листом на адресу Державного підприємства “Аграрні реєстри”: 01001, м.Київ, вул.Михайлівська, 24б, к.83

 

2. Державне підприємство “Аграрні реєстри” отримавши лист готує проект договору з нотаріусом на підключення до Реєстру аграрних розписок, підписує та направляє нотаріусу-заявнику три примірника такого договору, рахунок на оплату послуг підприємства з підключення до реєстру, а також форму акту приймання-передачі наданих послуг з підключення.

Розрахункова вартість послуг з підключення — 830 грн.

 

3. Нотаріус на підставі рахунку оплачує послуги Державного підприємства “Аграрні реєстри” з підключення до Реєстру аграрних розписок, перераховуючи відповідну суму на рахунок Державного підприємства “Аграрні реєстри” в банківській установі.

 

4. Нотаріус направляє в Міністерство аграрної політики та продовольства України заяву довільної форми (радимо використовувати таку ж форму, як в п.1 вище) про свій намір стати реєстратором Реєстру аграрних розписок, до якої додає один примірник договору з Державним підприємством “Аграрні реєстри” на підключення до Реєстру аграрних розписок. З моменту надходження зазначеної заяви до Міністерства аграрної політики нотаріус вважається наділеним повноваженнями реєстратора.

Поштова адреса Міністерства аграрної політики та продовольства України: 01001, м.Київ, вул.Хрещтик,24

 

5. Нотаріус направляє до Державного підприємства “Аграрні реєстри” підписаний другий примірник договору на підключення до Реєстру аграрних розписок, підписаний з його сторони акт приймання-передачі у двох примірниках, а також копію квитанції (платіжного доручення) про оплату послуг Державного підприємства “Аграрні реєстри” з підключення до Реєстру аграрних розписок.

Поштова адреса Державного підприємства “Аграрні реєстри”: 01001, м.Київ, вул.Михайлівська, 24б, к.83

 

6. Державне підприємство “Аграрні реєстри” перевіряє надходження коштів від нотаріуса, та після підтвердження факту оплати послуг підприємства підписує зі своєї сторони акт приймання-передачі, створює нотаріусу ідентифікатор доступу до Реєстру аграрних розписок (логін) та пароль для доступу, формує картку з таким логіном та паролем, та направляє нотаріусу підписаний обома сторонами акт приймання-передачі та картку з логіном та паролем.

З моменту отримання логіна та пароля нотаріус отримує можливість вносити до Реєстру аграрних розписок записи, робити витяги, формувати довідки.