ГоловнаНовини та подіїПродовжується зниження цін на плодоовочеву продукцію

Продовжується зниження цін на плодоовочеву продукцію

За даними АПК-Інформ,  плодоовочевий індекс «АПК-Інформ: овочі та фрукти» за період з 24 червня по 01 липня 2016 р.) знизився на 11,4% після падіння на 21,3% тижнем раніше. Таким чином, ціни за два минулих тижня обвалилися майже на третину.

Основний внесок в зниження цін внесли картопля та тепличні овочі, що подешевшали на 30% та 16,9% відповідно.  В сегменті тепличних овочів тиск на ціни зумовлювався надходженням на ринок томатів з південних регіонів України.

Також досить істотно – на 13,6% – подешевшали овочі борщового набору. В цьому сегменті найбільш активно падали ціни на буряк, моркву та цибулю, ранні сорти яких все активніше надходять на ринок. При цьому в сегменті ранньої капусти спостерігалося міжсезоння, що призвело до незначного зростання ціни.

Фруктовий сегмент подешевшав найменш істотно – всього лише на 0,3%. На фоні здешевлення бананів, абрикосів, малини та вишні спостерігається зростання цін на яблука, суниці та черешню.

Більш детальна інформація про перспективи ціноутворення на українському ринку плодоовочевої продукції доступна у виданні  «Плодоовощной рынок Украины-2016: итоги и прогнозы на следующий сезон».

HG_Главная_левобок_2