JURI Object ( [_uri:protected] => http://agroregisters.com.ua/index.php/aboutregistry/rabota-s-agrarnymi-raspiskami.html [_scheme:protected] => http [_host:protected] => agroregisters.com.ua [_port:protected] => [_user:protected] => [_pass:protected] => [_path:protected] => /index.php/aboutregistry/rabota-s-agrarnymi-raspiskami.html [_query:protected] => [_fragment:protected] => [_vars:protected] => Array ( ) [_errors:protected] => Array ( ) ) Підключення до Реєстру — Реєстр Аграрних розписок
ГоловнаПро реєстрПідключення до Реєстру

Робота з аграрними розписками

Отримання відомостей з Реєстру

 

Відомості з Реєстру аграрних розписок надаються у вигляді:

 

 • виписки з РАР;

 • витягу з РАР;

 • довідки про наявність або відсутність в Реєстрі аграрних розписок інформації, яка запитується;

 • бази даних (сукупність інформації Єдиного державного реєстру в електронному вигляді) для цілей бюро кредитних історій;

 • даних в електронному вигляді для органів державної влади у зв’язку із здійсненням ними повноважень, визначених законом;

 • повідомлень щодо внесення відомостей до РАР, що публікуються відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" в спеціалізованому друкованому засобі масової інформації;

 • інформації з Реєстру аграрних розписок, що відображається на офіційному веб-сайті розпорядника реєстру (пошук на сайті agroregisters.com.ua ).

 

 

Алгоритм підключення приватних нотаріусів до Реєстру аграрних розписок

 

1. Нотаріус направляє до Державного підприємства “Аграрні реєстри” заяву в довільній формі про своє бажання стати реєстратором РАР в межах пілотного проекту запровадження аграрних розписок в Полтавській області, Вінницькій, Харківській та Черкаській областях.

 

До заяви додається:

 • копія свідоцтва на право зайняття нотаріальною діяльністю
 • копія ідентифікаційного коду (реєстраційного номеру облікової картки платника податків)
 • е-мейл
 • адреса місцезнаходження
 • телефон
 • реквізити банківського рахунку, з якого планується здійснювати оплату послуг підприємства.

 

2. Державне підприємство “Аграрні реєстри” отримавши лист готує проект договору з нотаріусом на підключення до Реєстру аграрних розписок, підписує та направляє нотаріусу-заявнику три примірника такого договору, рахунок на оплату послуг підприємства з підключення до реєстру, а також форму акту приймання-передачі наданих послуг з підключення.

 

Розрахункова вартість послуг з підключення — 830 грн.

 

3. Нотаріус на підставі рахунку оплачує послуги Державного підприємства “Аграрні реєстри” з підключення до Реєстру аграрних розписок, перераховуючи відповідну суму на рахунок Державного підприємства “Аграрні реєстри” в банківській установі.

 

4. Нотаріус направляє в Міністерство аграрної політики та продовольства України заяву довільної форми про свій намір брати участь у пілотному проекті з впровадження аграрних розписок в межах Полтавської області у якості реєстратора Реєстру аграрних розписок, до якої додає один примірник договору з Державним підприємством “Аграрні реєстри” на підключення до Реєстру аграрних розписок. З цього моменту нотаріус набуває статусу реєстратора Реєстру аграрних розписок.

 

5. Нотаріус направляє до Державного підприємства “Аграрні реєстри” підписаний примірник договору на підключення до Реєстру аграрних розписок, підписаний з його сторони акт приймання-передачі у двох примірниках, а також копію квитанції (платіжного доручення) про оплату послуг Державного підприємства “Аграрні реєстри” з підключення до Реєстру аграрних розписок.

 

6. Державне підприємство “Аграрні реєстри” перевіряє надходження коштів від нотаріуса, та після підтвердження факту оплати послуг підприємства підписує зі своєї сторони акт приймання-передачі, створює нотаріусу ідентифікатор доступу до Реєстру аграрних розписок (логін) та пароль для доступу, формує картку з таким логіном та паролем, та направляє нотаріусу підписаний обома сторонами акт приймання-передачі та картку з логіном та паролем.

З моменту отримання логіна та пароля нотаріус отримує можливість вносити до Реєстру аграрних розписок записи, робити витяги, формувати довідки.

 

Поштова адреса Державного підприємства “Аграрні реєстри”: 01001, м.Київ, вул.Михайлівська, 24б, к.83

 

Поштова адреса Міністерства аграрної політики та продовольства України:

01001, м.Київ, вул.Хрещтик,24

Приносимо свої вибачення, алгоритм підключення до Реєстру аграрних розписок державних нотаріальних контор наразі опрацьовується.

 

Слідкуйте за інформацією на сайті, в ході реалізації пілотного проекту запровадження аграрних розписок в Полтавській області алгоритм підключення до Реєстру аграрних розписок може змінюватися.